بیاتومگ – واقعا این موضوع خنده دار به نظر می رسد که چطور می شود کاراکترهای ددپول و وولورین را در دنیای مارول به هم ربط داد. کاراکتر ددپول و رایان رینولدز یک فیلم متفاوت را به ما معرفی کردند. خود رایان رینولدز اولین بار در سری فیلم ایکس من در X-Men Origins: Wolverine محصول سال ۲۰۰۹ حضور داشت که در آنجا سعی در کشتن هیو جکمن داشت. در سالی که گذشت هم رایان در فیلم انفرادی خود یعنی ددپول حضور داشت. یکی از موضوعات مورد علاقه ی رایان حضور او و هیو جکمن در یک فیلم تحت کاراکترهای ددپول و وولورین می باشد، اما مشکلی که وجود دارد کسب رضایت هیوجکمن برای این کار است، جکمنی که بعد از لوگان دیگر به عنوان وولورین روی صحنه حاضر نخواهد شد.

همه به خوبی از این مسئله مطلع هستند که با فیلم لوگان مدت حضور هیو جکمن در این نقش ۱۷ سال خواهد بود. اما به نظر می رسد که رینولدز و جکمن در مورد فیلمی با محتوای ددپول/وولورین در حال بحث هستند. جکمن می گوید:

من مردد هستم، چون من کاملا می بینم و می دانم که چه چیزی مناسب خواهد بود. اما زمان ممکن است که باعث اشتباهاتی شود.

حق با هیو است. کاراکترهای او و رایان بسیار با هم متفاوت هستند و ترکیب کردن وولورین که یک کاراکتر جدی و با سابقه می باشد و وید ویلسونی که بیستر زمینه ی کمدی در او دیده می شود، کار سختی است. البته ممکن است این کار به یک پروژه ی بیهوده تبدیل شود. رینولدز در این باره می گوید:

من الان ایده ی در سر ندارم تا بتوانم نظر هیو را عوض کنم. مشخص است که مخاطبان دوست دارند ما را در یک فیلم همراه با هم ببینند و من منحصرا تلاش خودم را انجام می دهم تا او در یک فیلم دیگر نیز حضور پیدا کند. من به تلاش خود برای متقاعد کردن هیو ادامه خواهم داد و بر این باور هستم که فیلم وولورین/ددپول می تواند به یک فیلم تاریخی و پرفروش تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *