بیاتومگ – عنوان مطلب ممکن است که همانند یک فیلم تقلیدی باشد که کاراکترها در آن با یکدیگر شوخی می کنند، فیلم بهتری است، ولی قطعا واقعی است. ریچل مک آدامز و جیسون بیتمن برای Game Night یک تیم شده اند، یک فیلم جدید از سازندگان فیلم Vacation، جان فرانسیس دیلی (John Francis Daley) و جاناتان گلدستین (Jonathan Goldstein) می باشد. هر چند که عنوان یک به معنی راه اندازی یک کمدی است، اما این یکی کمی پیچ و تاب دارد.

طبق گزارش ها اعلام شده است که مک آدامز و بیتمن در فیلم Game Night به عنوان هنرپیشه حضور دارند که فیلمی در مورد گروهی از زوج ها می باشد که برای بازی شبانه ی برنامه ریزی شده ی خود جمع شده اند که همه چیز به طرز دیوانه واری اشتباه پیش می رود. این پروژه برای مدتی است که در دست توسعه می باشد، اما فقط زمانی که دیلی و گلدستین توانستند مک آدامز را برای بازی متقاعد کنند، خبری از این فیلم شنیده شد. دو سازنده قبلا با بیتمن در دو فیلم Horrible Bosses کار کرده اند.

به استثنای نقش مکمل اخیر مک آدامز در فیلم ابرقهرمانی کمپانی مارول، دکتر استرنج (Doctor Strange)، بیشتر پروژه های اخیر او به نوعی چشمگیر شدند، که شامل فصل ۲ سریال True Detective و فیلم Spotlight که برای او جایزه ی بهترین بازیگر زن مکمل اسکار را به ارمغان آورد.

بیتمن نیز اخیرا در فیلم Office Christmas Party حضور پیدا کرده است، همچنین او در حال کار بر روی سریال Ozark می باشد که در آن بازی می کند و تهیه کننده ی اجرایی نیز می باشد، این سریال محصول کمپانی نتفلیکس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *