بیاتومگ – تریلر تازه منتشر از فیلم بنیان گذار (The Founder) در مورد غذا، مردم و تلقب می باشد. این فیلم در مورد فروشگاه های زنجیره ای مک دونالد می باشد، که با بازی مایکل کیتون (Birdman , Spotlight) همراه است و کارگردان فیلم The Founder، جان لی هنکاک (John Lee Hancock) می باشد که کارگردانی فیلم The Blindside را در کارنامه ی خود دارد.

همانند فیلم های There Will Be Blood و The Social Network، فیلم The Founder داستان واقعی است از این که چگونه ری کراک (Ray Kroc) با بازی مایکل کیتون، فروشنده ای مبارز از ایلونوی، با مک و دیک مک دونالد ملاقات می کند که در حال به راه انداختن رستوران برگر در دهه ی ۱۹۵۰ در جنوب کالیفرنیا بودند. کراک توسط سیستم سریع پخت غذای این دو برادر تحت تاثیر قرار گرفت و پتانسیل رشد را در آن دید. نویسنده رابرت سیگل (Robert Siegel) تمام جزئیات مربوط به اینکه چگونه کراک مانور داد تا خود را در موقعیتی قرار دهد تا بتواند کمپانی را از این دو برادر بگیرد و به امپراطوری میلیون دلاری تبدیل کند، را بیان می کند.

از دیگر ستاره های فیلم می توان به لائورا درن (Laura Dern)، جان کارول لینچ (John Carroll Lynch) و نیک آفرمن (Nick Offerman) اشاره کرد.

این فیلم توسط کمپانی Weinstein در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۶ (۲۰ ژانویه ۲۰۱۷) منتشر می شود.

تریلر فیلم بنیان گذار (The Founder)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۳۶۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *