بیاتومگ – یک دنیای سینمایی جدید در راه است، طبق خبرهای شنیده شده قرار است که چندین فیلم از روی کتاب های کمیک راب لیفلد ساخته شود.

گراهام کینگ و کمپانی Fundamental Films با آکیوا گلدسمن همکاری خواهد کرد تا بتوانند طرح داستان های این کمیک ها را گسترش بدهند تا برای فیلم مناسب باشند، که این همان استراتژی اتاق نویسندگان است که گلدسمن فیلم Transformers را به ارمغان آورد. خود راب لیفلد به همراه بروکلین ویور از کمپانی Energy Entertainment این فیلم های اقتباسی از کمیک های Extreme Universe را تولید می کنند.

راب لیفلد امروزه بیشتر برای همکاری با فابین نیشیزا در ساخت کاراکتر ددپول شناخته می شود، که در دهه ی ۹۰ میلادی یکی از اعضای Image Comics بود. کمپانی نشر و چاپ کمیک خود راب لیفلد در ابتدا Awesome Comics نام داشت، که طی دهه ها در آن تغییراتی ایجاد شده است، اما بازگویی هایی از کمیک های Extreme Universe شده بود که عنوان هایی شامل Brigade, Battlestone, Bloodstrike, Kaboom, Regex, Cybrid and Bloodwulf را داشت.

با توجه به اینکه اعلام شده است که فیلم هایی بر اساس کمیک های Extreme Universe ساخته می شود و با وجود رده ی سنی ۱۷+ برای فیلم ددپول، احتمالا رده ی سنی این فیلم های نیز به همان اندازه ی فیلم ددپول باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *