بیاتومگ – کمپانی Warner Bros پوسترهای جداگانه ی بیشتری از شخصیت های انیمیشن The LEGO Batman Movie منتشر کرده است. که در زیر می توانید آنها را مشاهده کنید.

ویل آرنت در صداپیشگی شوالیه تاریکی، بتمن می باشد، همچنین مایکل سرا (Michael Cera) در صداپیشگی رابین پسر شگفت انگیز، روزاریو دورسن (Rosario Dawson) در صداپیشگی Batgirl، رالف فینیس (Ralph Fiennes) در صداپیشگی آلفرد، ماریا کری (Mariah Carey) در صداپیشگی شهردار گوثام و زاک گالیفیاناکیس در صداپیشگی جوکر می باشند.

در دنیای بی روح سرگرمی، لگو بتمن گروهی را جمع کرده است تا فیلم خود را بر روی پرده ی سینما ببرد. اما تغییرات بزرگی در راه هستند، بتمن برای اینکه شهر گوثام را از چنگال جوکر بذله گو نجات بدهد، باید تنهایی کار کردن را رها کند و سعی کند که با دیگر همکاری کند وشاید چیزی یاد گرفت.

کریس مک کی (Chris McKay) انیمیشن The LEGO Batman Movie را کارگردانی می کند، و سازنده ی فیلم LEGO Movie نیز در این پروژه نقش تهیه کنندگی را بر عهده دارد.

انیمیشن The LEGO Batman Movie در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ اکران می شود، جهان سینمایی لگو در سال ۲۰۱۷ با اکران انیمیشن دیگری به نام The LEGO Ninjago Movie در ۲۲ سپتامبر گسترده تر خواهد شد.

پوسترهای کاراکترهای انیمیشن The LEGO Batman Movie

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *