بیاتومگ – وقتی صحبت از ژانر ترسناک برای فیلم های سینمایی می شود، طرفداران این فیلم خواه یا ناخواه به یاد فیلم هایی چون فیلم A Nightmare on Elm Street و Friday the 13th و  Halloween می افتند. بعد از این فیلم ها، عناوین ترسناک دیگری مثل Hellraiser و Final Destination و Saw نیز وجود دارند که باید به آنها نیز احترام گذاشت. یکی از همین فیلم های واقعا ترسناک سری فیلم Child’s Play می باشد که در آن یک عروسک به نام چانکی به یک قاتل بی رحم تبدیل می شود، این سری فیلم باعث شد تا برد دوریف (Brad Dourif) نامزد جایزه ی اسکار شود.

در طول ۶ نسخه از این سری فیلم، چانکی تکامل پیدا کرد و تبدیل به یک قاتل سریالی شد. اولین نسخه این فیلم در سال ۱۹۸۸ منتشر شد، نسخه های دوم و سوم این فیلم نیز به ترتیب در سالهای ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱ منتشر شدند. سه نسخه ی بعدی فیلم نیز با نام های Bride of Chucky و Seed of Chucky و Curse of Chucky به ترتیب در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۴ و ۲۰۱۳ اکران شد. حالا نیز تریلر هفتمین قسمت از این فیلم ترسناک که نام آن Cult of Chucky می باشد، منتشر شده است.

خلاصه ی داستان فیلم Cult of Chucky از این قرار است که پس از چهار سال نیسا پیرس (فیونا دوریف)، متقاعد شده است که چانکی خانواده ی او را به قتل نرسانده است. روان پزشک نیسا برای درمانش یک ابزار جدید به او معرفی می کند، یک عروسک پسر بچه که لبخند بر صورت دارد. با این کار نیسا شگفت زده می شود تا شاید اینکه دیوانه نشده باشد. چانکی اکنون بزرگ شده است و بازگشته است تا عروسک شیطانی مورد علاقه خود تیفانی (جنیفر تایلی) را نجات دهد و در این کار از هر راهی که بتواند استفاده خواهد کرد.

فیلم برداری این پروژه از هفته ی آینده شروع خواهد شد.

شما در زیر می توانید تریلر فیلم Cult of Chucky را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *