بیاتومگ – این دنباله جدید از سری فیلم حلقه کار خود را از اینترنت شرع می کند، چرا که نه؟ این می تواند یک شروع جالب برای این فیلم باشد. از بین بردن نوار ویدئویی یک چیز است اما آیا می توان جلوی آپلود یک ویدئو از طریق اینترنت در سراسر جهان گرفت؟ مطمئنا نمی شود جلوی این کار را گرفت. در سال ۲۰۰۲ اولین فیلم حلقه به کارگردانی گور وربینسکی و دومین نسخه ی آن در سال ۲۰۰۵ به کارگردانی هایدئو ناکاتا اکران شد، اما تولید سومین شماره از این فیلم ترسناک بارها به تاخیر افتاد.

به نظر می رسد که کمپانی Paramount تغییر دیگری در تاریخ اکران این فیلم در فوریه صورت نخواهد داد. کارگردان این فیلم اف خاویر گوتییِرِز می باشد و خلاصه داستان فیلم به این صورت است که یک زن جوان در مورد دوست خود نگران می شود، چون او در حال بررسی یک نوار ویدئویی مرموز و کشنده می باشد که با مشاهده ی این نوار بعد از هفت روز کشته خواهد شد. این زن جوان برای نجات دوست خود فداکاری می کند و در این راه یک کشف وحشتناک انجام می دهد. او فیلمی را پیدا می کند که هیچکس تا به حال آنرا ندیده است.

بازیگران اصلی: ماتیلدا لوتز (Matilda Lutz)، الکس رو (Alex Roe)، جانی گالکی (Johnny Galecki)، ایمی تیگاردن (Aimee Teegarden) و وینسنت د اونفوریو (Vincent D’Onofrio)

کارگردان: اف خاویر گوتییرز (F. Javier Gutiérrez)

ژانر: ترسناک/درام

تاریخ اکران: ۳ فوریه ۲۰۱۷ (۱۵ بهمن ۱۳۹۵)

شما در زیر می توانید تریلر جدید فیلم Ring (حلقه) ۳ را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *