بیاتومگ – کمپانی Walt Disney Pictures خلاصه ای جدید از داستان فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) به نام Dead Men Tell No Tales را منتشر کرده است که بیشتر بر روی بازگشت شخصیت اصلی و محبوب فیلم ها تمرکز کرده است. در زیر می توانید خلاصه ی تازه برای فیلم دزدان دریایی کارائیب ۵ بخوانید:

جانی دپ بار دیگر در نقش ضد قهرمان شجاع و نمادین جک اسپارو با فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales به صفحه ی نمایش باز خواهد گشت. وقتی که ملوانان شبح توسط کاپیتان وحشتناکی به نام سالازر (خاویر باردم) که از مثلث شیطان فرار کرده است و قصد دارد که همه ی دزدان دریایی، به خصوص جک اسپارو را بکشد، رهبری می شوند، کاپیتان جک اسپارو بادهای شوم و بد یمنی که بر روی شانس او وزیدن گرفته است را حس می کند. 

تنها امید جک، نیزه ی سه شاخه ی افسانه ای خدای دریا می باشد که برای پیدا کردن آن باید با کارینا اسمیث (کایا اسکودلاریو)، یک منجم زیبا و باهوش و هنری (بنتون توایتس)، یک ملوان جوان لجباز در نیروی دریایی سلطنتی متحد شود. 

در بالای گودال مرگ، جک اسپارو با کشتی کوچک و کهنه ی خود، می خواهد نه نتها این بخت شوم اخیر را بر عکس کند بلکه جان خودش را از دست قدرتمندترین و بدذات ترین دشمنی که تا به حال دیده است نجات دهد.

از دیگر بازیگران فیلم دزدان دریایی کارئیب ۵ می توان به کوین ک. مک کیلی در نقش جاشمی گیبز، گلشیفته فراهانی در نقش جادوگر دریایی شانسا، دیوید ونهم در نقش اسکارفیلد و جفری راش در نقش کاپیتان هکتور باربوسا اشاره کرد.

فیلم دزدان دریایی کارائیب ۵ به کارگردانی اسپن سندبرگ و یواخیم رونینگ، فیلم سازان نروژی می باشد و این فیلم در ۵ خرداد ۱۳۹۶ (۲۶ می ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *