بیاتومگ – فیلمبرداری سومین فیلم از سری فیلم های موزیکال Pitch Perfect شروع شده است و بازیگر این فیلم ها، ربل ویلسون (Rebel Wilson) عکسی از بازیگران این فیلم به اشتراک گذاشته است که در بالا مشاهده می کنید.

در عکس شما می توانید در ردیف بالا از چپ به راست، استر دین (Ester Dean)، ربل ویلسون (Rebel Wilson)، کیلی جکل (Kelley Jakle) و هانا مای لی (Hana Mae Lee) و همچنین در ردیف پایین از چپ به راست آنا کندریک (Anna Kendrick)، کریسی فیت (Chrissie Fit)، برتنی اسنو (Brittany Snow)، آنا کمپ (Anna Camp) و شلی رگنر (Shelley Regner) را مشاهده کنید.

همچنین انتظار می رود که روبی روز (Ruby Rose) در این دنباله نقشی داشته باشد. کمپانی فیلم سازی Universal Pictures تاریخ ۱ دی ۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷) را برای اکران فیلم  Pitch Perfect 3 مشخص کرده است.

کارگردان موزیک ویدیو، تریش سی (Trish Sie) در حال ساخت جدیدترین فیلم بلندش می باشد. کی کانن (Kay Cannon) نیز که فیلمنامه ی دو فیلم اول را نوشته است، فیلمنامه ی Pitch Perfect 3 را نیز خواهد نوشت.

تولید فیلم Pitch Perfect 3 را نیز الیزابت بنکس، پاول بروکس (Paul Brooks) از کمپانی Gold Circle Entertainment و مکس هندلمن (Max Handelman) از Brownstone Productions بر عهده دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *