بیاتومگ – شبکه ی STARZ اولین تیزر برای سریال The White Princess را منتشر کرده است. در این تیزر با انتخاب آهنگ I Walk the Line از هلسی سلیقه ی خوب خود را به ما نمایان کردند. این همان آهنگی است که در تریلر اخیر فیلم Power Rangers استفاده شد.

این سریال ساخته ی کمپانی Company Pictures و Playground می باشد که اقتباسی از رمانی پر فروش به همین نام و بخشی از سری کتاب های The Cousins’ War اثر فیلیپا گرگوری (Philippa Gregory) می باشد. مینی سریال The White Princess انگستانی را نشان می دهد که با ازدواج الیزابت از یورک و شاه هنری هفتم متحد شده است ولی شکاف شخصی و سیاسی بین آنها عمیق می شود و خشم بین آن دو، اتحاد انگلیس را بار دیگر تهدید می کند.

مینی سریال The White Princess داستانی از قدرت، خانواده، عشق، خیانت و مرگ را روایت می کند که تصویری از یکی از پر سر و صداترین دوران تاریخی منحصر به فرد انگلیس از نقطه نظر زنان که برای تاج و تخت انگلیس مبارزه می کردند، است.

هشت قسمت از این سریال درام توسط نویسنده ی The White Queen و The Man in the High Castle، اما فراست (Emma Frost) نوشته می باشد، که همچنین تهیه کننده اجرایی نیز می باشد.

سریال The White Princess توسط جیمی پاین (Jamie Payne) که برای Legends و Quantico شناخته می شود، کارگردانی می شود.

تاریخی دقیقی هنوز برای شروع پخش سریال The White Princess اعلام نشده است.

تیزر سریال The White Princess

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *