بیاتومگتام هاردی و چنینگ تاتوم ممکن است که بازیگرای اصلی فیلم Triple Frontier باشند. زمانی دیده شد که کارگردان کاترین بیگلو توانست فیلم The Hurt Locker را به جایزه ی بهترین فیلم اسکار برساند، حال فیلم Triple Frontier می خواهد راه خود را به صفحه ی بزرگ باز کند تا بخش بهتری از دهه باشد.

در حالی که تعدادی از بازیگران در طی سال به این پروژه اضافه شدند، اما امروز اعلام شده است که ممکن است تام هاردی و چنینگ تاتوم بازیگرهای کلیدی فیلم Triple Frontier باشند.

جی.سی چاندور که قبلا نامزد اسکار بوده است و نویسنده و کارگردان پشت فیلم های Margin Call و All Is Lost و A Most Violent Year بوده است، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. مارک بول نویسندگی این اثر کلی را بر عهده دارد که داستانی است در منطقه ی مرزی بدنام بین پاراگوئه، آرژانتین و برزیل که رودخانه های ایگزو و پارانا به هم می پیوندند و منطقه ای را به وجود می آورد که برای نظارت کردن خیلی دشوار است و به پناهگاهی برای جرم و جنایت های سازمان یافته تبدیل شده است.

تاتوم اخیرا در فیلم Hail, Caesar بازی کرده است و می تواند در تابستان امسال در فیلم Kingsman: The Golden Circle دیده شود. در حالی که هاردی در حال کار بر روی مینی سریال Taboo می باشد که از ۲۱ دی ۱۳۹۶ (۱۰ ژانویه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد. سپس هاردی برای فیلم Dunkirk با کریستوفر نولان همکاری خواهد کرد.

در میان کسانی که در طی سال به فیلم Triple Frontier پیوسته اند نام جانی دپ، تام هنکس و ویل اسمیت دیده می شود. اما هنوز معلوم نیست که این نام ها برای شروع فیلمبرداری خواهند بود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *