بیاتومگ – تایید شده است که ویلم دافو به جمع بازیگران فیلم Murder on the Orient Express به کارگردانی کنت برانا پیوسته است. این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته ی آگات کریستی می باشد. ویلم دافو بیشتر برای بازی در فیلم های Spider-Man و John Wick و The Grand Budapest Hotel شناخته می شود.

ویلم دافو در فیلم نقش مسافر قطاری را بازی می کند که سعی دارد نوارهای ماشین تحریر بفروشد اما ممکن است که به مقتول مرتبط بشود. دافو همچنین در فیلم The Great Wall نیز حضور دارد، علاوه بر آن صدای ریوک را در انیمیشن Death Note را اجرا می کند و نقش کاراکتر کمیک نیودیس وولکو (Nuidis Vulko) را در فیلم Justice League وفیلم جداگانه ی Aquaman بر عهده دارد.

کنت برانا علاوه بر کارگردانی فیلم Murder on the Orient Express نقش کاراگاه هرکول پوآرو را بازی خواهد کرد. برانا ۵ بار نامزد دریافت جایزه ی اسکار شده است. جانی دپ نقش رتچت، میشل فایفر نقش خانم هوبارد و دیزی ریدلی نقش مری دبنهام را بازی خواهند کرد، برنده ی اسکار، جودی دنچ نیز شاهزاده درگامیروف را به تصویر می کشد و لوسی بوینتون نیز نقش کنتس آندرنی را ایفا خواهد کرد.

رمان آگات کریستی در سال ۱۹۳۴ منتشر شده است که به عنوان یکی از مبتکرانه ترین داستان هایی که تا به حال خلق شده است از آن یاد می شود. داستان حول یک قتل در یک قطار معروف می چرخد و کاراگاه بلژیکی، پوآرو باید آن را حل کند، اما تعدادی از مسافران هستند که انگیزه ی قاتل بودن را دارند. پروژه ی Murder on the Orient Express در ماه آبان (نوامبر) در لندن شروع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *