بیاتومگ – شبکه ی NBC امروز تیزری تازه ای برای سریال جدید کمدی و کمیک DC منتشر کرده است که یک تغییر کلیدی را از قسمت آزمایشی آن که سال گذشته عرضه شد، نشان می دهد. همانطور که می توانید در تیزر پایین ببینید، کاراکترها سریال Powerless در نسخه ی قبلی در یک شرکت بیمه استخدام شده بودند ولی با تغییری کوچک در داستان آنها الان در شرکتی به نام Wayne Security استخدام شده اند. این سریال از تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ (۲ فوریه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد.

داستان سریال Powerless به این صورت است که امیلی لاک (ونسا هیوجز) به شغل رویایی خود به عنوان مدیر بخش تحقیق و توسعه ی شرکت وین سکیوریتی در شهر چارم دست می یابد، شهری که خانه ی ابرقهرمانان و شروران است و ساکنینی که از خسارات های ناخواسته ی نبردهای همیشگی خسته شده اند.

امیلی با اعتماد به نفس زیاد و ایده های بزرگ، سریعا متوجه می شود که آرمان و آرزوی او خیلی بزرگتر از رییس جدید و همکارانش است، پس او تیم را به سوی پتانسیل و ادراک کامل رهبری خواهد کرد تا شما بدانید که برای قهرمان بودن نیاز به قدرت های ماورالطبیعی نیاز ندارید.

بازیگران سریال شامل آلن تودیک (فیلم های Moana و Rogue One: A Star Wars Story)، دنی پودی (Community و Captain America: The Winter Soldier) و کریستینا کرک (Along Came Polly و A – Z) می باشند. بن کویین نویسنده و تهیه کننده ی اجرایی سریال خواهد بود.

پوستر سریال Powerless

Powerless
Powerless

تیزر سریال Powerless

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *