بیاتومگ – پس از اینکه در نوامبر یک انیماتیک خرس شیطانی (Demon Bear) محصول کمپانی ۲۰th Century Fox برای فیلم جهش یافته های جدید (New Mutants) منتشر شد، همه امیدوار بودیم که خبرهای بیشتری در مورد این پروژه بشنویم. از آن زمان، هر چند، خبرهای زیادی شنیده نشد، اما امروز فرصت مصاحبه با آنیا تیلور-جوی پیش آمد و او نه تنها این فیلم را تایید کرد بلکه بیان کرده است که به کارها برای شروع پروژه سرعت بخشیده شده است.

آنیا تیلور-جوی بیان کرد:

من انیماتیک خرس شیطانی را دیدم، به نظر باحال می آید، من یکی از طرفداران بزرگ آن هستم و دوست دارم که بخشی از آن باشم. من چیز زیادی نمی توانم بگویم اما خیلی خوشحالم که در آن سهمی داشته باشم. فکر می کنم که امسال خیلی هیجان بیشتری داشته باشد.

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا تو با جیمز مک آوی به عنوان پروفسور ایکس در این فیلم حضور خواهی داشت، او پاسخ داد:

فک می کنم که جیمز مک آوی همین الان بخشی از پروژه باشد، مگه اینطور نیست؟

در حالی که قبلا گزارش شده بود که جیمز مک آوی به عنوان پروفسور ایکس در فیلم جهش یافته های جدید در نقش مربی خواهد بود، اما قطعی ساختن یک قرارداد باید فیلم را به جلو هدایت کند.

فیلم جهش یافته های جدید از یک سری کتاب کمیک به همین نام که ماهانه از سال ۱۹۸۲ عرضه می شود اقتباس شده است، جهش یافته های جدید داستان یک گروه از جهش یافته های نوجوان را نشان می دهد که در حال آموزش در دنیای مارول هستند.

تقریبا می توان گفت که فیلم جهش یافته های جدید برای بهار ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *