بیاتومگ – استودیوی ماول تایید کرده است که استرلینگ براون بازیگر برنده ی امی که برای بازی در The People v. O. J. Simpson: American Crime Story و This is Us شناخته می شود، به جمع بازیگران فیلم جدید مارول به نام پلنگ سیاه (Black Panther) پیوسته است. براون نقش کاراکتری به نام ناجوبی، یک چهره از گذشته ی تی چالا (پلنگ سیاه) را بازی می کند.

او به بازیگرانی شامل چادویک بوزمن به عنوان ابرقهرمان پیوسته است، همچنین همراه با مایکل بی. جوردن که به خاطر بازی در فیلم Creed و Fruitvale Station بیشتر شناخته می شود، که نقش اریک کیلمونگور که یک تبهکار است را بازی خواهد کرد، لوپتیا نیانگو که برای فیلم ۱۲ Years A Slave و Star Wars: The Force Awakens شناخته می شود و نقش ناکیا را بازی می کند که قبلا از اعضای بادیگارد های شخصی پلنگ سیاه بوده است ولی الان مامور کیلمونگور می باشد، فارست ویتاکر که برای بازی در فیلم های The Last King of Scotland و Rogue One: A Star Wars Story شناخته می شود و نقش سیاستمدار بزرگ زوری را بازی می کند.

فیلمنامه ی فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) را جو رابرت کول و رایان کوگلر خواهند نوشت و فیلمبرداری فیلم از ژانویه (دی-بهمن) در آتلانتا، جورجیا آغاز خواهد شد و در ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ (۱۶ فوریه ۲۰۱۸) اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *