بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین عکس ها از فیلم Mute با بازی الکساندر اسکاشگورد و پاول راد و به کارگردانی دانکن جونز که برای فیلم های Warcraft و Source Code و Moon شناخته می شود، منتشر کرده است.

فیلم Mute که فیلمی علمی-تخیلی و جنایی می باشد با بازی الکساندر اسکاشگورد که در فیلم های The Legend of Tarzan, War on Everyone حضور داشته است و پاول راد برای بازی در Ant-Man, Anchorman 2 شناخته می شود و جاستین تروئکس که در فیلم The Girl on the Train حضور داشته است، می باشد.

در آینده ای نزدیک، لئو (اسکاشگورد) مسئول باری در شهر تپنده ی برلین می باشد. به دلیل تصادفی که در کودکی داشته است، لئو قادر به صحبت کردن نیست و تنها چیز خوب در زندگی اش، دوست دخترش نادیراه (زینب صالح) می باشد. وقتی او بدون هیچ ردی ناپدید می شود، لئو برای پیدا کردن او به عمیق ترین جاها پا می گذارد. دو تا از جراحان عاقل آمریکایی (پاول و جاستین) تنها سرنخ معین هستند و لئو باید عالم زیرین پر تکاپو را برای پیدا کردن عشقش لمس کند.

فیلم Mute به نویسندگی، دانکن جونز و مایکل رابرت جانسون، نویسنده های فیلم شرلوک هولمز می باشد. این فیلم در سال ۲۰۱۷ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

تصاویر فیلم Mute 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *