بیاتومگ – طبق گزارش ها بیان شده است که رالف فاینس که نامزدی اسکار و هیو لوری که نامزدی امی را در کارنامه خودشان دارند به آرامی و پیوسته در حال پیوستن به فیلم در حال ساخت Holmes and Watson می باشند که محصول کمپانی سونی و برداشتی کمدی از آثار آرتور کانن دویل می باشد.

ویل فرل نقش کاراگاه را بازی می کند و جان سی. ریلی نیز در نقش مکمل، دکتر واتسون را بازی می کند. در این صورت گزارش ها بیان می کنند که رالف و هیو دو نقشی دیگر از داستان های شرلوک هولمز را بازی می کنند، که ممکن است یکی از آنها نقش برادر بزرگتر شرلوک به نام مایکرافت را بازی کند و دیگری ممکن است که در نقش دشمن شرلوک، جیمز موریارتی باشد.

اخیرا فاینس در فیلم برادران کوئن به نام Hail, Caesar حضور داشت و ممکن است که در فیلم The LEGO Batman در صداپیشگی آلفرد را بر عهده داشته باشد. لوری نیز اخیرا در سریالی متعلق به کمپانی Hulu به نام Chance شرکت داشته است.

فیلم Holmes and Watson به کارگردانی اتان کوهن خواهد بود که اخیرا فیلم Get Hard با بازی کوین هارت و فرل را کارگردانی کرده بود. فیلم Holmes and Watson هم اکنون در لندن در حال فیلمبرداری می باشد.

تاریخ دقیقی برای اکران فیلم Holmes and Watson معلوم نشده است ولی فقط مطمئن هستیم که در اواخر ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *