بیاتومگ – طبق خبرهای شنیده شده، کیگان-مایکل کی که از فیلم های اخیر او می توان به فیلم Keanu و Key & Peele اشاره کرد، به جمع بازیگران فیلم The Predator به کارگردانی شین بلک پیوسته است.

کِی نقش مردی را بازی می کند که به بوید هالبروک، اولیویا مان و تروانته روز کمک می کند که در تلاش هستند تا شروران فضایی را به پایین بکشانند. بعد از این بازیگر کمدی، کی در فیلم Win It All به کاگردانی جو سوانبرگ حضور خواهد یافت.

فیلم The Predator فیلمی علمی تخیلی می باشد که به نوعی دنباله و بازسازی است و به کارگردانی کسی است که فیلم های Iron Man 3 و The Nice Guys را کارگردانی کرده است، شین بلک، همچنین فیلمنامه ی فیلم را فِرد دِکر کسی که در نویسندگی فیلمنامه ی فیلم Monster Squad نقش داشته است، می باشد. انتظار می رود که فیلمبرداری فیلم از فوریه آغاز شود.

جزییات بیشتری از فیلم در دسترس نیست اما قبلا تهیه کننده ی فیلم، جان دیویس بیان کرد:

نوشته خیلی تازه است و چشم انداز تازه ای را نوید می دهد. من دارم به شما می گویم که شما چیزی را خواهید دید که اصلا انتظار ندارید، و بعد از فیلم شما خواهید گفت که این بهترین راه برای بازسازی یک فیلم است.

بِلک نیز قبلا تایید کرده بود که فیلم در راستای دو فیلم قبلی قرار دارد و به طور کامل یک بازسازی نیست. او بیان کرد که در فیلمنامه به اینکه چرا فیلم عنوان منحصر به فردی دارد اشاره شده است.

فیلم The Predator در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *