بیاتومگ – همانند هر هفته در روز های جمعه نگاهی گذرا به فیلم هایی که در هفته ی آینده اکران خواهد شد، می کنیم. این هفته نیز از ۱۸ تا ۲۴ دی (۳۱ دسامبر تا ۶ ژانویه) چندین فیلم اکران خواهند شد که نگاهی به آنها می کنیم.

فیلم Monster Trucks

فیلم Monster Trucks
فیلم Monster Trucks

به دنبال راهی برای فرار از زندگی و شهری که در آن به دنیا آمده است، تریپ (لوکاس تیل)، قدیمی دبیرستان، از قطعات اوراقی ماشین ها، کامیونی بزرگ ساخت. پس از یک حادثه ای در نزدیکی های مکان حفاری نفت، یک موجود عجیب و غریب و زیرزمینی با ذوق و استعدادی برای سرعت را جابه جا می کند، که ممکن است تریپ کلیدی برای بیرون رفتن از شهر و داشتن یک دوست بعید را پیدا کرده باشد.

اگر شما داستان اصلی این فیلم را نشنیده اید، این واقعا خاص است. یک نفر به نام آدام گلدمن که یک زمانی مدیر کمپانی Paramount Pictures بود، از گفتگوهای خودش با فرزند ۴ ساله اش الهام گرفت تا این فیلم را بسازد. تصور کنید که احترامی به خانواده ای دوست داشتنی در دهه ۸۰ میلادی می باشد. این فیلم در سال ۲۰۱۴ فیلمبرداری شد و سه سال گذشته را صرف چیزی به نام اکران گسترده کرده بود.

کارگردان : کریس ودج (Chris Wedge)

فیلمنامه : درک کانلی (Derek Connolly)

نویسنده : متیو رابینسون (Matthew Robinson )

بازیگر : لوکاس تیل (Lucas Till)، جین لوی(Jane Levy)، توماس لنون(Thomas Lennon)

فیلم The Bye Bye Man

فیلم The Bye Bye Man
فیلم The Bye Bye Man

زمانی که سه دانشجو به سمت خانه های قدیمی دانشگاه می روند، آنها ناخواسته وجود ماورالطبیعی به نام” بای بای من” را آزاد می کنند که زمانی که آنها نام او را کشف کردند، می آید تا آنها را شکار کند، آنها باید سعی کنند جان یکدیگر را نجات دهند و راز وجودیت “بای بای من” را مخفی نگه دارند تا کسی به همچنین سرنوشت کشنده ای دچار نشود.

امیدوار بودن این فیلم ترسناک حسی از شوخ طبعی می باشد. با جمله ی بالقوه ی “به آن فکر نکن، هیچی در موردش نگو!” که یکی باید توضیح بدهد که چطور آگاهانه کسی می تواند در مورد یک قاتل با یک نام احمقانه که چشمانش به شما بوده است، فکر نکند. هر چند، ما دوست داریم که بشنویم فی داناوی (Faye Dunaway) که به بازیگری برگشته است، چگونه در این نقش ظاهر خواهد شد.

کارگردان : استیسی تایتل (Stacy Title)

فیلمنامه : جاناتان پنر (Jonathan Penner)

نویسنده : رابرت دیمون اشنک (Robert Damon Schneck)

بازیگر : داگلاس اسمیت ( Douglas Smith)، لوسین لاویسکنت (Lucien Laviscount)، کریسیدا بوناس (Cressida Bonas)

فیلم Sleepless

Sleepless 2017
Sleepless 2017

داستان یک پلیس مخفی لاس وگاس وینست داونز (جیمی فاکس) را بیان می کند که در شبکه ای از پلیس های رده بالای خلافکار و اوباشی که کازینو های زیرزمینی را کنترل می کنند گرفتار شده است. وقتی که یک سرقت به مشکل می خورد، یک گروه از گانگسترها پسر نوجوان داونز را می دزدند. در یک شب بدون خواب، او باید پسرش را نجات دهد، و بدون توجه به مصالح داخلی، دزدها را به محاکمه بکشاند.

خیلی خوب است که دوباره می بینیم جیمی فاکس به ژانر اکشن بازگشته است. ما فکر می کنیم که ماموریت جیمی فاکس در این فیلم این است که فیلم را از دیگر فیلم هایی که برای مراسم ها سر و صدا به راه انداخته اند، متمایز کند.

کارگردان : باران بو اودر (Baran Bo Odar)

فیلمنامه : آندریا برلوف (Andrea Berloff)

بازیگر : جیمی فاکس، میشل موناهان

فیلم The Comedian

فیلم The Comedian
فیلم The Comedian

نگاهی به زندگی رنجور یک کمدین پیر می باشد.

از تصور رابرت د نیرو در لباس رسمی تا بازیگران مکمل، همه ی اجزا نویدی از ضربه ای بالقوه را می دهند، ولی در مورد این کمدی از تیلور هاکفورد نقدهای خیلی بی رحمانه ای نسبت به دیگر فیلم های این هفته منتشر کرده اند. این یک پروژه ی پر شور از د نیرو می باشد که در دستان یکی از کهنه کاران هالیوود است، اما به نظر می رسد که سیل جوک و شوخی های زمخت به سمت بازیگری و کارگردانی سرازیر شده است.

کارگردان : تیلور هاکفورد (Taylor Hackford)

فیلمنامه : آرت لینسون (Art Linson)

بازیگر : رابرت د نیرو (Robert De Niro)، لزلی من (Leslie Mann)، دنی دویتو (Danny DeVito)

فیلم The Book of Love

فیلم The Book of Love
فیلم The Book of Love

هِنری یک معمار درونگرا است. پس از مرگ همسرش در تصادف ماشین، او شروع می کند تا به میلی، یک نوجوان بی خانمان کمک کند، تا یک قایق بسازد و در اقیانوس اطلس کشتی رانی کند.

این درام شگفت انگیز با مفهوم زیبا و لهجه ی مبهم در حال پرواز در زیر رادار است، اما ما مطمئن هستیم که به زودی به یکی از انتخاب های شما برای دیدن تبدیل می شود، چون به اندازه ی کافی بازیگران جذب کننده هستند.

کارگردان : بیل پرپل (Bill Purple)

فیلمنامه : رابی پیکرینگ (Robbie Pickering)، بیل پرپل

بازیگر : جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis)، میسی ویلیامز (Maisie Williams)، جسیکا بیل (Jessica Biel)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *