بیاتومگ – سوال اینجاست که: چرا لاک پشت های نینجا ماسک می زنند؟ چرا آنها مخفی می شوند؟ آیا مردم از اینکه لاک پشت های جهش یافته را در حال کارهای معمولی ببینند می ترسند؟

اینها مسائلی است که شما ممکن است در طول مشاهده ی فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows به آن فکر کنید، چون مسئله ی دیگری برای فکر کردن به آن وجود ندارد. درست است که این فیلم نسبت به نسخه ی قبلی بهبود یافته است، اما این عنوان فیلم از همان ابتدا نیز ضعف داشته است و هر چه قدر هم که این نسخه بهبود یافته باشد، نمی توان آن را مرهمی بر این سری فیلم باشد. فیلم Out of the Shadows هم زیاد خوب نیست، اما حداقل افتضاح هم نیست و می توان آن را تحمل کرد.

اولین فیلم لاک پشت های نینجا در سال ۲۰۱۴ و به کارگردانی مایکل بی برای کمپانی Platinum Dunes ساخته شد، آنها سعی کردند تا یک رویکرد جدید برای فیلمشان داشته باشند، اما کاملا اشتباه پیش رفتند. خزندگانی که توسط یک جهش ژنتیکی به ابرقهرمانان جدید تبدیل می شوند یک موضوع خوب برای ساخت فیلم می باشد. Out of the Shadows حداقل تونست بعضی از اشتباهات این سری فیلم را برطرف کند. کارگردانی این نسخه از فیلم به عهده ی دیوید گرین می باشد و در اوایل فیلم ما لاک پشت ها را در بالای یک سالن بسکتبال مشاهده می کنیم. در ادامه کرنگ با صدا پیشگی برد گارت (Brad Garrett) به فیلم اضافه می شود. موجودی که شبیه به یک مغز است و سعی دارد تا زمین را تصاحب کند و این فرصتی را در اختیار لاک پشت ها قرار می دهد تا در بیرون از فاضلاب دیده شوند. اگر چه متحد به هم ربط داشتن کاراکترها زیاد احساس نمی شود اما حداقل این فیلم از این که چگونه از کاراکترها استفاده کند اطلاع داشته است.

Ninja Turtles Out Of The Shadows
Ninja Turtles Out Of The Shadows

یکی از نکات مورد سوال در فیلم لاک پشت های نینجا این می باشد که آنها تا چه زمان قرار است مثل زندانی ها در فاضلاب زندگی کنند.  با ترسی از اینکه مردم ممکن است چه کارهایی با دیدن آنها انجام دهند، لاک پشت ها سعی می کنند تا در همچنان بصورت مخفی زندگی کنند. البته آنها سعی می کنند با ماشین غول پیکر و عجیبی که ساخته اند در بزرگ راه های شلوغ رفت و آمد کنند، به امید این که کسی متوجه آنها نمی شود.

این لاک پشت ها ضمن این که مشغول تفریح و سرگرم کردن خودشان می باشند، رابطه ی خوانوادگی بسیار محکمی در کنار یکدگیر دارند. آپریل او نیل (مگان فاکس) تنها انسان متحد آنها است. ظاهرا او یک خبرنگار می باشد، هر چند که هرگز کسی رفتن او به دفترش را نمی بیند. او سعی سعی می کند در مورد دانشمندی به نام بکستر استاکمن (تایلر پری) اطلاعاتی بدست بیاورد. استاکمن برای شردر (برایان تی ) کار می کند. او سعی می کند تا در حین انتقال شردر از زندان او را فراری بدهد. اما دستگاهی که استاکمن ساخته نقص های دارد و در حین انتقال شردر از ماشین انتقال او به جایی می رود که با کرنگ آشنا می شود و کرنگ به او دستور می دهد تا به زمین برگردد تا جهان را به تسخیر خود در بیاورند. شردر برای این کار باید سه شی ء را پیدا کند. دو تای آنها در نیویورک هستند ولی قطعه ی آخر در جنگل های بارانی برزیل می باشد و لاک پشت های برای جلوگیری از این کار باید مخفیانه به آمریکای جنوبی سفر کنند. دلیلی برای توقف فیلم وجود ندارد پس شما می توانید چتر بازی و دیگر جلوه های ویژه ی فیلم را در این صحنه ها ببینید.

Ninja Turtles Out Of The Shadows
Ninja Turtles Out Of The Shadows

در این فیلم استفان امل (Stephen Amell) در نقش کیسی جونز حضور دارد که علاوه بر کار در پلیس نیویورک، با چوب هاکی و نقاب بطور مخفیانه در حال تحقیق روی مسئله فرار شردر است. برخورد او و مگان فاکس و لاک پشت ها از صحنه های جالب و خنده دار فیلم می باشد

Ninja Turtles Out Of The Shadows
Ninja Turtles Out Of The Shadows

در آخر این لاک پشت ها به کمک پلیس در تلاش هستند تا جلوی کرنگ را بگیرند، موجودی که سعی دارد تا با استقرار سفینه اش در شهر جهان را تصاحب کند. در همین صحنه نیز ایراد جدی وجود دارد، سفینه ی او بصورت تکه تکه و کاملا بی مفهوم از یک جای دیگر به زمین منتقل می شود، این مسئله نیز مقداری فیلم را تحت تاثیر خود قرار دارد. بعد از انجام این کار از لاک پشت ها تقدیر می شود و همه با نجات دهندگان شهرشان آشنا می شوند.

دانلود فیلم Ninja Turtles Out Of The Shadows 2016

 • فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  نقد فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  گرچه فیلم Tomb Raider (توم ریدر) در لحظه سرگرم‎کننده است و به طرزی هیجان‎انگیز و پرتکاپو، …
 • فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  نقد فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  در این فیلم جدید درام و روانشناختی پر از دیالوگ اصغر فرهادی، بازیگران سطح جدیدی از توان خو…
 • فیلم IT (آن چیز)

  نقد فیلم IT (آن چیز)

   بیاتومگ – فیلم IT (آن چیز) که بر اساس رمان پرفروشی به همین نام نوشته استیون کینگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *