بیاتومگ – در چندین سال گذشته کاملا روشن شده است که زمین جای بدی برای زندگی کردن است. اگر ما منابع طبیعی زمین را تخلیه نکنیم، جو را تا نقطه ی حاد سمی نکنیم، و یا در زیر آب اقیانوس ها که در حال افزایش هست، غرق نشویم، انسانیت ممکن است بتواند مسیر بیشتری را طی کند و از جنگ هسته ای در امان باشد.

فاشیسم و بسیاری از افراط گرایی هایی در سراسر جهان در حال فراگیر شدن هستند و نتفلیکس هنوز فصل ۴ سریال The Twilight Zone را  به دلیل مشکلات مجوز و حقوقی پخش نکرده است. همه چیز بد است، با این حال فیلم The Space Between Us بیان می کند که “اگر زندگی بر روی زمین خوب باشد چی؟”

برای گاردنر الیوت جوان (آسا باترفیلد) همه چیز بر روی زمین حیرت آور است، و چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ او در مریخ به دنیا آمده است و در محوطه ای علمی به تنهایی و بدون همبازی و آموزش عمومی بزرگ شده است. هنگامی که از طریق ارتباط ویدیویی با تالسا (بریت رابینسون) آشنا می شود، تصمیم می گیرد که دیگر نمی تواند تنهایی زندگی کند و به زمین می گریزد، اما فاجعه در انتظار او است. همانطور که آن دو در حال تفریح هستند و در عشق خود غرق هستند، گرانش شروع به فروریختگی قلب او می کند، آیا عشق واقعی می تواند قوانین فیزیک را مغلوب کند؟ یا عشق ساده ی آنها برای این جهان خیلی خالص است؟

جواب را می توان زمانی که فیلم The Space Between Us در ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ (۳ فوریه ۲۰۱۷) اکران می شود، یافت.

تریلر فیلم The Space Between Us

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *