بیاتومگ – اولین تیزری که برای فیلم Transformers: The Last Knight منتشر شده است، فقط ۱۴ ثانیه می باشد. آپتیموس پرایم سرکش شده است. او خشمگین است. و از کشتن نوع خودش هراسی ندارد. این ویدیویی که از طرف کمپانی Paramount منتشر شده است، از طرفداران این سری فیلم ها می خواهد که یک سمت را انتخاب کنند. ممکن است که بعد از اینکه شاهد بودید آپتیموس پرایم یکی از دوستان قدیمی خود و رفیق خود در ارتش ربات ها، بامبلی را می کشد، انتخاب سختی نباشد. اما سعی کنید که در مورد سمت خود دوباره فکر کنید.

کمپانی Paramount اولین تریلر فیلم Transformers: The Last Knight را در اواخر سال ۲۰۱۶ منتشر کرده بود که در صحنه ی آخر که آپتیموس پرایم سعی داشت بامبلی را بکشد، همه شوکه شده بودند.

فیلم Transformers: The Last Knight در ژانر اکشن، ابرقهرمانی، تخیلی می باشد و داستان رباتهای ماشینی را روایت می کند؛ در این فیلم آپتیموس پرایم سیاره ی خانه خود، سایبرترون را پیدا می کند، که الان به سیاره ای مرده تبدیل شده است، او برای پیدا کردن مسئول این کار به جستجو می پردازد.

در ادامه فیلم Transformers: The Last Knight، آپتیموس پرایم راهی برای زنده کردن سیاره خود پیدا می کند، اما برای اینکار لازم است که جنسی مصنوعی باستانی را که در زمین قرار دارد پیدا کند.

این فیلم در ۲ تیر ۱۳۹۶ (۲۳ ژوئن ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

تیزر کوتاه فیلم Transformers: The Last Knight

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *