بیاتومگ – تنها موضوع مهم زمان می باشد. این مانند یک سنت در فیلم های مختلف می باشد که آنها سعی دارند فیلم نامه ی خود را براساس زندگی نامه ی نوابغ ممتاز علمی بسازند. از نمونه های این فیلم ها می توان به The Imitation Game و The Theory of Everything اشاره کرد، حالا نیز نوبت به صحنه درآوردن زندگی آلبرت انیشتین شده است.

اما چه کسانی در این سریال حضور خواهند داشت؟ تهیه کنندگان سریال Genius یعنی ران هاوارد و برایان گریزر اولین کسانی بودند که برای این سریال معرفی شدند. Genius اولین سریالی است که قرار است از شبکه نشنال جئوگرافیک پخش شود. قرار است که در این سریال برنده ی جایزه ی اسکار، جفری راش نقش یکی از باهوش ترین و عجیب ترین دانشمدان تاریخ بشر، آلبرت انیشتین را بازی می کند.

در این سریال انیشتین نشان دهنده ی قسمتی از زندگی او قبل از کسب جایزه ی نوبل بخاطر دستاورد های ممتازش در فیزیک می باشد. اخراج از مدرسه باعث بی حوصلگی آلبرت می شود، او نسبت به هم سن های خود شخصیت دیگری دارد و این باعث مبهم تر شدن آلبرت می شود، او نیاز دارد تا با اذیت و آزار نازی ها مقابله کند. انیشتین زندگی چندان ساده ای نداشت، اما او بخاطر همسرش السا (امیلی واتسون) و بهترین دوستش میشل بسو (ست گابل) احساس آرامش می کند.

سریال Genius قرار است در آپریل ۲۰۱۷ (فروردین ۱۳۹۶) از شبکه نشنال جئوگرافیک پخش شود.

شما در زیر می توانید تریلر جدید سریال Genius را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *