بیاتومگ – فیلم Justice League 2017 که در واقع دنباله ی اتفاقات فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice 2016 می باشد، پس از فداکاری سوپرمن، بروس وین/بتمن (بن افلاک) از عمل شجاعانه ی او الهام می گیرد و با همکاری دوست جدید خود شاهزاده دیانا/واندر وومن (گل گدات)، سعی در تشکیل تیمی از ابرقهرمان ها دارد تا بتواند در مقابل تهدیدها و حوادث آینده مقابله کند.

آنها سریعا تیم را که متشکل از Batman(بن افلاک)، Wonder Woman(گل گدات)، Aquaman(جیسون موموا)، Cyborg(ری فیشر) و The Flash(ازرا میلر) است، گرد هم می آورند، اما احتمالا برای نجات دنیا از تهدید پیش آمده خیلی دیر شده است.

فیلم Justice League 2017 در ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

با این حال خبرهایی از تغییر تاریخ اکران فیلم Justice League 2 به گوش می رسد که دلیل آن را حضور بن افلک در فیلم جداگانه ی بتمن به نام The Batman که در میانه سال ۲۰۱۹ اکران شود، بیان کرده اند.

در تصویر تازه منتشر شده از فیلم Justice League، بتمن، واندر وومن، سایبورگ، فلش و آکوامن در مکانی عجیب دیده می شوند که هیچ چیز از جریان فیلم را مشخص نمی کند، ولی به نظر می رسند که تیم در حال رویایی با دشمن می باشد که اینگونه در کنار یکدیگر ایستاده اند.

تصویر تازه ی فیلم Justice League

Justice League 2017
Justice League 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *