بیاتومگ – چهار تیزر جدید برای سریال Legion که از ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ (۸ فوریه) پخش خواهد توسط FX و Marvel منتشر شده است. این سریال آخرین پروژه ی نوح هارولی و جان کامرون، دو تهیه کننده ای که برای سریال محدود Fargo برنده ی جایزه ی امی و گلدن گلوب شدند، خواهد بود.

سریال Legion بر اساس کمیک مارول نوشته ی کریس کلارمونت و بیل سینکویچ می باشد که داستان دیوید هالر (دن استیونس) است، یک مرد جوان مشکل دار که ممکن است چیزی بیشتر از انسان باشد. در کودکی تشخیص داده شد که او به اسکیزوفرنی که نوعی اختلال طولانی مدت ذهنی می باشد، مبتلا است، دیوید برای سال ها در بیرون و داخل بیمارستان های روانی بوده است.

حال در اوایل ۳۰ سالگی، دیوید خود را در حلقه و ریتم زندگی در بیمارستان می بیند، چرخه ای که شامل، صبحانه، ناهار،شام، درمان، دارو، خواب می باشد. دیوید بقیه زمانش را در سکوتی دوستانه درکنار دوستش لنی (اوبری پلازا) می گذراند، لنی یک بیمار دیگر است که اعتیاد طولانی مدتش به مواد مخدر و الکل هیچ سرکوبی به خوش بینی بی حد و مرز او در مورد شانس تغییر وارد نکرده است. بی حسی دیوید در زندگی روزمره اش با آشنا شدن با بیمار جدیدی به نام سید (راشل کلر) از بین می رود.

بدون هیچ توضیحی، آنها به سمت یک دیگر کشیده می شوند و دیوید و سید یک برخورد تکان دهنده را با هم قسمت می کنند، و دیوید باید با این حقیقت شوکه کننده روبه رو شود که صداهایی که می شنود و رویاهایی که می بینند ممکن است که واقعی باشند.

دیوید از بیمارستان فرار می کند و از خواهر خود، امی (کیتی اسلتون) تقاضای پناهگاه می کند، اما نگرانی امی برای برادرش توسط تمایلش برای حفاظت از زندگی برون شهری ای که برای خودش ساخته است سرکوب می شود. سرانجام سید، دیوید را به سمت کلانی بیرد (جین اسمارت) راهنمایی می کند که درمانگر است، اما درمانگری با ذهنی تیز و روش های غیر متعارف می باشد. او و تیم متخصصانش دید دیوید را به دنیایی فوق العاده از ممکن ها باز می کنند.

در زیر می توانید چهار تیزر سریال Legion را مشاهده یا دانلود کنید:

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *