بیاتومگ – من فکر نمی کنم که ما به دنبال همه ی دنباله های فهرست وار کمپانی پیکسار باشیم، انیمیشن Cars 3 نیز در این فهرست یکی از کمترین شور و اشتیاق ها را دارد. مردم زیادی تا به امروز احساس افتضاحی از فیلم های Cars دارند، شاید انیمیشن Cars 3 بتواند سال آینده در این مورد تفاوتی ایجاد کند. داستان و تریلر قطعا توجه ما را بر انگیخته اند.

ما اولین تریلر را از انیمیشن ماشین ها داریم که لایتنینگ مک کویین را نشان می دهد که زمین می خورد ولی دوباره در نقش یک مربی باز می گردد. احتمالا فیلم Creed محصول پیکسار را خواهیم دید؟

تریلر انیمیشن Cars 3

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تا کنون همه ما می دانیم که بازیگر اوون ویلسون در نقش لایتنینگ مک کویین باز خواهد گشت. با این حال، با توجه به خلاصه ی داستان به نظر می رسد که او نقش جدیدی دارد.

خلاصه ی داستان انیمیشن Cars 3

توسط نسل جدید از مسابقه دهنده های سریع غافلگیر شده است و لایتنینگ مک کویین از ورزشی که دوست دارد کنار زده می شود. برای بازگشت به بازی او به کمک یک تکنسین مسابقه مشتاق و جوان با طرح خودش برای پیروزی نیاز دارد. که با الهام از Fabulous Hudson Hornet و چندین  چرخش غیر منتظره می باشد. برای اثبات اینکه شماره ۹۵ هنوز تمام نشده است و قلب یک قهرمان در بزرگترین مرحله مسابقات آزمایش می شود.

تاریخ اکران انیمیشن Cars 3 در ماه خرداد ۱۳۹۶ (ژوئن ۲۰۱۷) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *