بیاتومگ – سریال The Affair برای فصل ۴ از شبکه ی Showtime چراغ سبز گرفت. آخرین قسمت از فصل ۳ سریال در ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ (۲۹ ژانویه) پخش خواهد شد.

از ستارگان سریال The Affair می توان به نامزد گلدن گلوب دومینیک وست (Dominic West)، برنده ی گلدن گلوب روث ویلسون (Ruth Wilson)، نامزد مراسم امی مورا تیرنی (Maura Tierney)، نامزد مراسم Screen Actors Guild جاشوا جکسون (Joshua Jackson) اشاره کرد.

سریال The Affair به بررسی اثرات احساسی و فیزیکی که عشق و عاشقی بر روی دو ازدواج می گذارد، و جرم و جنایتی که این افراد به سر هم می آورند، می پردازد و این موضوع را از چندین دیدگاه مختلف بیان می کند. فصل سوم سریال داستان را از سه سال بعد از اینکه نوح (دومینیک وست) در حرکتی شوکه کننده در دادگاه به پذیرش گناهش در قتل اسکارت لاکهارت اعتراف کرد، پی می گیرد.

نوح تلاش می کند که زندگی اش را دوباره بسازد، اما آسیب هایی که از تصمیمات گذشته اش ناشی می شود او را به یک شبح از سابقش تبدیل کرده است. آلیسون (روث ویلسون) همراه با کول (جکسون) و لویزا (کاتالینا ساندینو مورنو) در مونتاک دخترش جووانی را بزرگ می کند، اما همانطور که کول و لویزا در تلاش هستند که آینده ی خود را بسازند، گذشته ی آلیسون همچنان سعی دارد که زشتی خود را نشان دهد. برای هلن (تیرنی) به نظر زندگی جریان دارد، اما فقط در زیر پوست یک موفقیت تجاری و یک خانه ی شلوغ به همراه تردیدهایی با دوست پسرش ویک (عمر متوالی)، بی ثباتی در میان فرزندانش و یک احساس گناه تزلزل ناپذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *