بیاتومگ – سریال Bates Motel ماه آینده با آخرین قسمت هایش بازخواهد گشت. فصل ۵ سریال Bates Motel سرانجام پیش درآمد معاصر فیلم Psycho از آلفرد هیچکاک را به پایان خواهد رساند. در طی این ۵ سال، سریال نگاهی صمیمی را به از هم پاشیدن روح و روان نورمن بیتس برای طرفداران فراهم کرده بود. طرفداران تحول خطرناک نورمن را دیدند و اینکه تبدیل به یک دایره ی کامل شده است زمانی که او به نحوی مادر دوست داشتنی اش، نورما را در غم انگیزترین قسمت فصل ۴ به قتل رساند.

حال فصل ۵ سریال دو سال بعد از این اتفاق را پی می گیرد، که نورمن (فردی هایمور) به مردی بزرگ تبدیل شده است. به طور عمومی او خوشحال است و عضو خوبی از انجمن وایت پاین بی می باشد، اما در خانه او کشمکش هایی دارد. خاموشی شدید او همچنان ادامه دارد تا به مغزش کاملا کنترل یابد. در همین حال، دیلن ماست (مکس تایروت) و اما دیکودی (اولیویا کوک) از زمانی که انجمن وایت پاین بی را ترک کردند، و مشغول زندگی خود هستند، از مرگ نورما کاملا ناآگاه هستند و از وضعیت جنون آمیز نورمن نیز خبر ندارند.

متاسفانه، دوباره آنها خود را خواهد یافت که به درون جنون نورمن کشیده می شوند، در حالی که یک کینه جو به نام الکس رومرو (نستر کاربونل) که برای یک شهادت دروغ زندانی است، خیلی مشتاق است که از پسر خوانده ی خود برای قتل تنها عشق واقعی اش، نورما بیتس انتقام بگیرد. در فصل ۵ سریال چندین چهره ی جدید نیز حضور خواهند داشت تا زندگی نورمن و اسرار مخفی اش را پیچیده تر کنند.

فصل ۵ سریال Bates Motel از ۲ اسفند ۱۳۹۶ (۲۰ فوریه) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۵ سریال Bates Motel

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *