بیاتومگ – این هفته برای بن افلک زمان خوبی است. فیلم جدید این بازیگر، نویسنده و کارگردان یعنی Live by Night به تازگی اکران شده است و برادر کوچکتر او، کیسی افلک بخاطر فیلم Manchester by the Sea توانست در روز گذشته برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر مرد از مراسم گلدن گلوب شود.

با این حال به نظر می رسد، طرفداران با صحبت ها و سوال های خود هیچوقت بن را تنها نمی گذارند. همه ی آنها می خواهند بدانند که فیلم بتمن بعدی چه زمانی آماده خواهد شد. در واقع بن در حال کار و توسعه دادن فیلم بعدی خود با نام بتمن است، او سعی در تکامل پروژه ی بعدی خود دارد و می خواهد بتمن به یک فیلم ابرقهرمانی مستقل تبدیل شود.

می توان گفت هر چند وقت یک بار خبرهای ضد و نقیض از این فیلم و بن افلک در فضاهای مختلف پخش می شد که هر کدام به نوبه ی خود، نشانه ی خوبی برای این فیلم نبود. حتی در چند هفته ی گذشته بن اعلام کرده بود که ممکن است اصلا کارگردانی این فیلم را بر عهده نگیرد. در حالی که همه منتظر اخباری جدیدی از فیلم بودند، بن افلک در برنامه ی جیمی کیمل بطور رسمی تایید کرد که کارگردان فیلم بتمن خواهد بود.

بن افلک گفت:

من فیلم بتمن را کارگردانی خواهم کرد، ما در حال کار روی این فیلم هستیم. به تازگی فیلم Live by Night اکران شد، من نزدیک به یک سال و نیم درگیر نوشتن و آماده کردن این فیلم بودم که این بسیار خسته کننده می باشد. همه گاه و بی گاه در مورد فیلم بتمن سوال می پرسند، می توان به آنها گفت، لحظه ای صبر کنید، ما در حال کار روی پروژه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *