بیاتومگ – شبکه ی AMC سرانجام خلاصه ی رسمی برای ادامه و نیمه ی دوم فصل ۷ سریال The Walking Dead را به همراه ۳ عکس تازه منتشر کرده است. پخش ادامه ی فصل ۷ سریال از ۲۵ بهمن (۱۲ فوریه) آغاز خواهد شد.

در نیمه ی اول فصل ۷ سریال The Walking Dead ریک (اندرو لینکن) و گروه را دیدیم که توسط نیگان (جفری دین مورگان) شکسته شده اند، و نیگان آنها را مجبور به اطاعت از اراده ی خودش کرد و به طرز وحشیانه ای آنها را متقاعد به زندگی کردن تحت قوانین خودش کرد. نیمه ی دوم فصل ۷ سریال بر روی آماده شدن برای جنگ، جمع آوری تدارکات و افراد برای پایین کشیدن نیگان برای همیشه تمرکز می کند.

گروه ریک بار دیگر متوجه می شود که این دنیا آنچه که فکر کرده بودند نیست. این بزرگتر از آنچه که تصور داشتن می باشد. در حالی که آنها فقط یک هدف دارند و می خواهند نیگان را شکست دهند، اما این کار زیاد آسان نیست. از همه مهمتر اینکه پیروزی بیشتر از الکساندریا نیاز دارد. آنها به افرادی از قلمرو و هیلتاپ نیاز دارند، اما شبیه به احساسی که ریک دارد، ازیکیل (کاری پیتون) و گرگوری (زاندر برکلی) خونریزی نمی خواهند.

متقاعد کردن آنها به چیزی بیشتر از سخرانی نیاز دارد. در این امتداد ریک و گروه باید به جایی بروند تا اسلحه، غذا و جنگجوی تازه بیابند. ما بازمانده های جدیدی را در مکان های باورنکردنی خواهیم دید. ریک و گروه را در آزمایش هایی خواهیم دید که هرگز تجربه نکرده اند. و خیانت هایی از کسانی که مورد اعتماد بودن دیده خواهد شد. ریک با اعتماد به نفس گروه و تعداد زیادی دیگری را با هدف مشترک پایین کشیدن نیگان جمع می کند. ولی هیچ برنامه ای ریزی گروه را برای جنگ تمام عیار با نیگان و ارتشش آماده نخواهد کرد.

تصاویر جدید نیمه ی دوم فصل ۷  The Walking Dead

نیمه دوم فصل 7 The Walking Dead
نیمه دوم فصل ۷ The Walking Dead
نیمه دوم فصل 7 The Walking Dead
نیمه دوم فصل ۷ The Walking Dead
نیمه دوم فصل 7 The Walking Dead
نیمه دوم فصل ۷ The Walking Dead

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *