بیاتومگ – شبکه ی CW اولین عکس ها از قسمت ۹ فصل ۲ سریال Legends of Tomorrow منتشر کرده است، نیمه ی دوم فصل ۲ این سریال از ۶ بهمن (۲۴ ژانویه) پخش خواهد شد. عنوان قسمت نهم فصل ۲ سریال، مهاجمان هنر از دست رفته (Raiders of the Lost Art) نام دارد.

وقتی دیمن دارک (با بازی بازیگر مهمان نیل مک دونا) و مالکوم مرلین (بازیگر مهمان جان بارومن) سعی دارند ریپ هانتر (آرتور دارویل) را در سال ۱۹۷۶ گیر بیاندازند، آنها یک انحراف به اندازه ی کافی بزرگ برای جلب توجه افسانه ها (Legends) ایجاد می کنند. با این حال زمانی که تیم می رسند، کشف می کنند که ریپ هیچ حافظه ای ناشی از رانش زمان ندارد و فقط یک دانشجوی فارق التحصیل فیلم می باشد. پس از تلاش برای متقاعد کردن او که چه کسی بوده است، آنها متوجه می شوند که او یک شی مصنوعی با قدرت های فوق العاده به نام نیزه ی سرنوشت (Spear of Destiny) دارد که گروه محشر (Legion of Doom) به دنبال آن می باشد.

ری (برندون روث) و نیت (نیک زانو) متوجه می شوند که انحراف شخصا بر روی آنها تاثیر داشته است که باعث شده است کمک کردن به تیم سخت باشد. در همین حال، روری (دومینیک پورسل) از استین (ویکتور گاربر) طلب کمک می کند و او را وادار می کند تا این را از تیم مخفی نگه دارد.

تصاویر نیمه دوم فصل ۲ سریال Legends of Tomorrow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *