بیاتومگ – سریال Riverdale محصول شبکه ی CW از ۸ بهمن ۱۳۹۵ (۲۶ ژانویه ۲۰۱۷) پخش خواهد شد. در زیر می توانید خلاصه ی داستان که برای این سریال ارائه شده است را بخوانید.

همانطور که سال جدید تحصیلی شروع می شود، مرگ پسر طلایی دبیرستان، جیسون بلوسام باعث شده است شهر ریوردل از این حادثه رنج ببرد، و هیچ چیز حس سابق را نداشته باشد. آرچی اندرو هنوز یک نوجوان آمریکایی است، اما اتفاقات تابستان به وی فهماند که می خواهد به جای دنبال کردن راه پدرش، یک حرفه در موسیقی را دنبال کند، حتی با وجود اینکه رابطه ی ممنوعش با معلم جوان موسیقی شهر ریوردل، خانم گراندی به طور ناگهانی پایان یافت، که به این معنی است که آرچی هیچ کسی را ندارد که مربی او شود، به خصوص خواننده جوزی مک کوی که بر روی گروهش تمرکز کرده است و به زودی در جهان خواهد درخشید. این ها بر روی ذهن آرچی سنگینی می کند.

در همین حین، دختر همسایه، بتی کوپر مشتاق دیدن له شدن آرچی است، بعد از اینکه کل تابستان را رفته بود، اما هنوز او به طور کامل برای بیان کردن احساساتش نسبت به او آماده نیست. اعصاب بتی نیز که توسط مادر مغرورش تسکین داده می شود، تنها چیزی نیست که او را عقب نگه می دارد. هنگامی که یک دانش آموز جدید به نام ورونیکا لاج به همراه مادرش از نیویورک به شهر می آید، یک جرقه غیر قابل انکار بین او و آرچی به وجود می آید، اگر چه ورونیکا نمی خواهد که دوستی تازه اش با بتی را با دوستی با آرچی به خطر بیاندازد.

و حال شریل بلاسم می باشد که دوست دارد همه چیز را بین آرچی، بتی و ورونیکا به هم بریزد، اما شریل اسرار خود را مخفی می کند. دقیقا چه چیزی در مورد مرگ مرموز برادر خود، جیسون مخفی کرده است. شهر ریوردل ممکن است که یک شهر آرام و ساکت به نظر برسد اما خطرات در سایه ها هستند… .

تصاویر سریال Riverdale

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *