بیاتومگ – کمپانی لوکاس فیلم تایید کرده است که بازیگر سینما و تلویزیون، وودی هارلسون به بازیگران فیلم هان سولو اضافه شده است. این فیلم قرار است در سال آینده اکران شود.

وودی هارلسون بخاطر فیلم هایی چون، سری فیلم The Hunger Games، فیلم No Country for Old Men، سریال True Detective، سریال Cheers و فیلم Zombieland شناخته می شود. او در تولید این فیلم به بازیگرانی چون آلدن اِرِنریک (هان سولو)، دونالد گلوور (لَندو کالیرسشِن) و امیلیا کلارک پیوسته است.

کارگردانان فیلم هان سولو، فیل لورد و کریستوفر میلر که در فیلم ۲۱Jump Street و انیمیشن The LEGO Movie نیز حضور دارند در مورد وودی گفته اند:

برای ما از این بهتر نمی شد که بتوانیم با بازیگری عالی و با تجربه مثل وودی هارلسون کار کنیم، ما از این موضوع بسیار هیجان زده هستیم. او می تواند هم در نقش طنز و هم در نقش های جدی به خوبی ظاهر شود، این مسئله باعث منحصر به فرد بودن وودی می شود. او در تغییر نقش واقعا یک بازیگر خوب است و همکاری ما با هم یک فرصت فوق العاده می باشد.

فیلم هان سولو که تهیه کنندگان آن کاتلین کندی، الیسون شِرمِر و سیمون امانوئل می باشند، برای اکران در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *