بیاتومگ پیتر دینکلیج که ستاره سریال Game of Thrones و فیلم سینمایی X-Men: Days of Future Past می باشد، به تازگی در حال مذاکره برای گرفتن نقشی کلیدی در دو فیلم Avengers: Infinity War استودیوی مارول می باشد. دو فیلم بعدی Avengers قرار است پشت سر هم تولید و اکران شوند و انتظار می ورد که پیتر دینکلیج در هر دوی آنها حضور داشته باشد، اما هنوز جزئیاتی از نقش او در فیلم مشخص نشده است.

آنتونی و جو روسو که کارگردانی فیلم های Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War را بر عهده داشتند، هر دو فیلم جدید انتقام جویان را نیز کارگردانی خواهند کرد. این دو فیلم برای اکران در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده اند. نویسنده ی فیلم نامه ی این دو عنوان نیز کریستوفر مارکوس و استفان مک فِلی خواهند بود.

هنوز معلوم نیست که این دو فیلم روی چه کاراکتری مانور خواهند داد ولی مشخص شده است که در این فیلم ها، کاپیتان مارول بطور قطعی حضور خواهد داشت و قرار است از کاراکترهای فیلم Guardians of the Galaxy نیز در این فیلم ها حضور داشته باشند. فیلم Avengers: Infinity War I در ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) و Avengers: Infinity War II در ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *