بیاتومگ – بلاخره به نظر می رسد که کمپانی Warner Bros فعالیت های خود برای تولید فیلم Green Lantern Corps شروع کرده است. این کمپانی برای نوشتن فیلم نامه دیوید گویر را به کادر خود اضافه کرده است، او قبلا در فیلم هایی چون سه گانه ی The Dark Knight و Man of Steel و Batman v Superman نیز به عنوان نویسنده حضور داشته است و حال مسئولیت تهیه فیلم نامه ی Green Lantern Corps بر عهده ی او و جاستین رودز می باشد.

همچنین تایید شده است که جان استوارت اولین حضور خود را در فیلم های DC تجربه خواهد کرد. استوارت اولین کاراکتر ابرقهرمانی آفریقایی-آمریکایی DC است و در سال ۱۹۷۱ به دست دنیس اُنیل و نیل آدامز ایجاد شده است. شایعات نیز هاکی از این است که ستاره ی سری فیلم Fast & Furious، تایریس گیبسون نقش این کاراکتر را بازی خواهد کرد، اگر چه هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به او ارائه نشده است. فیلم Green Lantern Corps داستان دو پلیس صمیمی با یکدیگر (جان استوارت و هال جردن) را بازگو می کند. این فیلم دومین فیلم از سری فیلم Green Lantern خواهد بود، نسخه ی اول فیلم که در آن رایان رینولدز به عنوان بازیگر اصلی حضور داشت در سال ۲۰۱۱ اکران شد.

چالز رووِن در مورد اکران این فیلم نیز اشاره کرده است:

برنامه ی ما برای اکران فیلم Green Lantern Corps، بعد از فیلم های  Wonder Woman در ۲ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۲ خرداد ۱۳۹۶)، Justice League در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶)،  The Flash در ۲۰۱۸، Aquaman در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷)، Shazam در ۵ آپریل ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) و ۲ Justice League در ۲۰۱۹، خواهد بود.

این یعنی فیلم Green Lantern Corps به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *