بیاتومگ – نه تنها وین دیزل به فیلم Return of Xander Cage بازگشته است بلکه در کلیپ جدیدی که از این فیلم منتشر شده است ما شاهد بازگشت آیس کیوب نیز هستیم، اولین حضور او در این سری فیلم به سال ۲۰۰۵ و فیلم State of the Union می باشد. وین دیزل همچنین تایید کرده است که کمپانی Paramount Pictures علاقه مند به ساخت چند نسخه ی دیگر از این سری فیلم می باشد.

وین می گوید:

این برای من جالب است. من در حال بین یک مصاحبه بودم که برد گری، یکی از مسئولان کمپانی Paramount Pictures با من تماس گرفت و گفت، آیا همه در ماه می دوباره به کار برخواهند گشت؟ و من نیز از این حرف برد خوشحال شدم.

Return of Xander Cage سومین قسمت از این سری فیلم پر فروش می باشد و خلاصه ی داستان آن از این قرار است که:

او (زندر کیج) در مسیر با جنگجوی آلفا ژیان و تیمش برای پیدا کردن اسلحه ای غیر قابل توقف و خاطرناک به نام Pandora’s Box مسابقه می دهند. با استخدام یک گروه جدید و تازه کار، زَندر خود را در یک توطئه ی خطرناک و مرگبار می بیند، که به تبانی در سطح بسیار بالا بین دولت های جهان مربوط می شود.

در این فیلم علاوه بر وین دیزل بازیگرانی چون، رابی رز، ساموئل جکسون، دونی یِن، روری مک کان، تونی کولِت، تونی یا و نینا دوبرِف حضور دارند. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ (۱ بهمن ۱۳۹۵) اکران شود.

شما در زیر می توانید کلیپ جدید فیلم Return of Xander Cage را مشاهد یا دانلود کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *