بیاتومگ – کمپانی Warner Bros. Pictures به تازگی تریلر جدیدی از فیلم اکشن/کمدی خود با نام CHIPS منتشر کرده است. لازم به ذکر می باشد که این فیلم رده ی سنی ۱۷+ را به خود اختصاص داده است.

در فیلم CHIPS جان بِیکر (دَکس شیپِرد) و فرانک پونچِرِلو (مایکل پنا) هر کدام به دلایل مختلفی به پلیس گشتی بزرگراه های کالیفرنیا در لس آنجلس پیوسته اند. بیکر یک موتور سوار حرفه ای اما شکست خورده می باشد، او سعی دارد تا دوباره به زندگی معمولی خود برگردد و بخاطر همین کار ازدواج خود را به تاخیر می اندازد. پونچرلو یک مامور فدرال از خود راضی می باشد، او در حال بررسی یک دزدی چند میلیون دلاری می باشد که ممکن است با پلیس در ارتباط باشد. این دو فرد تازه کار و با تجربه با هم یک تیم می شوند و با کمک هم برخی کارها را آسان تر انجام می دهند. با مهارت موتور سواری بیکر و هوش پونچرلو، آنها با هم ماجراهای جالب را تجربه می کنند.

در فیلم CHIPS بازیگرانی دیگری چون، روزا سالازار (ستاره ی فیلم های The Maze Runner: The Scorch Trials و Alita Battle Angel)، آدام برودی (The O.C و Yoga Hosers)، کریستِن بِل (Veronica Mars و The Good Place)، وینسنت دُنفُریو (Emerald City و Daredevil) حضور دارند. کارگردانی CHIPS بر عهده ی دکس شِپِرد می باشد و این فیلم در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

شما در زیر می توانید تریلر فیلم CHIPS 2017 را مشاهده یا دانلود کنید:

پوستر فیلم CHIPS 2017

CHIPS 2017
CHIPS 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *