بیاتومگ – فیلم های Pirates of the Caribbean و Black Mass و از جمله فیلم هایی بودند که ما در آنها جانی دپ را با سبیل دیدیم. حال دوباره دپ با چنین ظاهری در فیلم جنایی/درام LAbyrinth حضور خواهد داشت. این فیلم در مورد تحقیقاتی پیرامون قتل مشکوک رپرهای شاخص آمریکایی توپک شاکور (Tupac Shakur) و نوتوریوس بی.آی.جی (Notorious BIG) د سال های ۱۹۹۶ و ۱۹۹۷ می باشد.

دپ در این فیلم نقش یک کاراگاه پلیس لس آنجلس را بازی می کند، فورست وایتکر، برنده ی جایزه ی اسکار و ستاره ی فیلم های The Last King of Scotland و Arrival و Rogue One: A Star Wars Story نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. فورست نقش یک روزنامه نگار را بازی می کند، او و دپ با هم یک تیم را تشکیل می دهند و به دنبال پیدا کردن حقیقت می روند، البته در این راه آنها با مجبور خواهند بود در برابر پلیس لس آنجلس بایستند.

برد فورمن (کارگردان فیلم های The Infiltrator و The Lincoln Lawyer) فیلم LAbyrinth را کارگردانی خواهد کرد. فیلم نامه ی این کار نیز توسط کریستین کونِتِرِراس نوشته شده است که البته اقتباسی از کتابی اثر رَندبال سولیوان می باشد. مریام سیگل نیز تهیه کننده ی این فیلم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *