بیاتومگ – حتی یک فرد قاتل، زورگیر و غیر اجتماعی مثل ددپول نیاز به دوست هایی دارد. قرار نیست که در فیلم ددپول تعداد زیادی از اعضای X-Men حضور داشته باشند. در این فیلم ابرقهرمانی مارول تنها قرار است دو تن از اعضای مردان ایکس حضور داشته باشند که این دو نفر نیز کلاسس (Colossus) و کلاهک انفجاری نوجوان (Negasonic Teenage Warhead) خواهند بود که همراه با رایان رینولدز در نسخه ی قبلی ددپول نیز حضور داشتند.

اما چه بازیگرانی در ددپول ۲ حضور خواهند داشت؟ نویسندگان فیلم، رِت ریس و پاول وِرنیک اشاره کرده اند که کاراکترهای زیادی در فیلم حضور خواهد داشت و همچنینی تایید کرده اند که حتما کلاسس و کلاهک انفجاری نوجوان مجددا در فیلم حضور خواهند داشت. البته جدیدا در خبری که اعلام شده است حضور دوپیندر راننده ی تاکسی ددپول نیز در فیلم بعدی تایید شده است.

با حضور این دو کاراکتر و رایان رینولدز به نظر می رسد فیلم ددپول ۲ نیز بتواند مانند نسخه اول آن موفق باشد. البته این انتظارات هم از این فیلم بالاست چون ددپول توانست در اولین فیلم خود ۲۰۰ میلیون دلار بیشتر از فیلم X-Men: Apocalypse فروش داشته باشد که این برای یک فیلم با بودجه ی تقریبی ۵۸ میلیون دلاری فوق العاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *