بیاتومگ – سرانجام بعد از چندین هفته ی متوالی و صدرنشینی فیلم Rogue One: A Star Wars Story در باکس آفیس فروش هفتگی فیلم های اکران شده، فیلم Hidden Figures توانست با اختلاف ناچیزی در فروش هفتگی خود، از فیلم جدید جنگ ستارگان پیشی بگیرد و صدر جدول باکس آفیس را به خود اختصاص دهد.

فیلم Hidden Figures داستانی را روایت می کند که در حالی که ایالات متحده در حال رقابت با روسیه برای فرستادن انسان به فضا بوده است، ناسا یک گروه از استعداد های کشف نشده ی زن آفریقایی-آمریکایی که ریاضیدان هستند، می یابد که مغز متفکر یکی از بزرگترین عملیات ها در تاریخ آمریکا بوده اند. بر اساس زندگی واقعی باورنکردنی ۳ زن از این گروه، که به عنوان انسان کامپیوتری شناخته می شوند، به سرعت ما این زنان را در کنار بزرگترین مغز های جهان می بینیم که به طور خاص بر روی محاسبه ی پرتاب فضانورد جان گلن به مدار و برگشت او به زمین کار می کنند.

دوروتی وان، کاترین جوهانسون و مری جکسون سه زنی هستند که تبعیض نژادی و جنسی را کنار زدند و به رویای بزرگی دست یافتند، فراتر از آنچه قبلا رخ داده است، آنها به یکی از بزرگترین قهرمانان تاریخ آمریکا تبدیل شده اند.

در ادامه می توانید جدول فروش هفتگی و کلی فیلم ها را مشاهده کنید.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلیبودجهتعداد هفته
۱Hidden Figures۳۱۳۴۲۵۳
۲Rogue One: A Star Wars Story۲۹۴۸۵۲۰۰۴
۳Sing۲۵۲۱۹۷۵۳
۴Underworld: Blood Wars۱۸۱۸۳۵۱
۵La La Land۱۷۵۹۳۰۵
۶Passengers 2016۱۲۸۴۱۱۰۳
۷Why Him۹۵۱۳۸۳
۸Moana۸۲۲۷-۷
۹Fences۷۴۳۲۴۴
۱۰Assassin's Creed۵۵۱۱۲۵۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *