بیاتومگ – کمپانی Universal Pictures اعلام کرده است که فیلم کمدی جدیدش به نام The Pact (پیمان) که یک کمدی در رده ی سنی ۱۷+ می باشد، با بازی لزلی من همراه خواهد بود. قبلا نیز اعلام شده بود که این فیلم در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

لزلی من که در فیلم های The Other Woman و This Is 40 حضور داشته است، به همراه آیک بارینهولتز که برای فیلم Neighbors و Suicide Squad شناخته می شود و جان سینا در این فیلم حضور خواهند داشت. کارگردانی فیلم بر عهده ی کی کانون که نویسنده ی سری فیلم های Pitch Perfect بوده است، می باشد.

داستان فیلم به این صورت است که زمانی که سه پدر و مادر متوجه می شوند که دختران جوانشان پیمان بسته اند که بکارت خود را در جشن رقص مدرسه از دست بدهند، آنها یک عملیات شبانه مخفی راه می اندازند تا جلوی عملی شدن پیمان آنها را بگیرند.

کمدی The Pact به تهیه کنندگی ست روگن، اوان گلدبرگ و جیمز ویور می باشد. با توجه به سابقه ی خوب آنها در فیلم های Neighbors و This is the End که محصول کمپانی Point Grey Pictures می باشد و با همراهی جان هورویتز و هایدن شلاسبرگ به نظر باید امیدوار فیلمی عالی بود.

فیلم The Pact به نویسندگی برادران برایان، جیم کهو، جان هوویتز و هایدن شلاسبرگ و ابن راسال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *