بیاتومگ – برادران کوئن و کمپانی تولیدکننده ی فیلم Annapurna با یکدیگر برای ساخت سریالی وسترن به نام Ballad of Buster Scruggs  همکاری خواهند کرد. کمپانی فیلم سازی آناپورنا قصد دارد که رویکرد نوآورانه ی تلویزیون و تئاتر متحد را دنبال کند. جوئل و اتان کوئن فیلمنامه ی این مینی سریال را خواهند نوشت و پروژه را نیز کارگردانی خواهند کرد.

برادران کوئن مینی سریال Ballad of Buster Scruggs را به واسطه ی نام Mike Zoss Productions تولید خواهند کرد. سو نیگل از طرف کمپانی فیلم سازی آناپورنا و الیسون نیز در نقش تهیه کننده ی اجرایی خواهد بود.

در این رابطه برادران کوئن بیان می کنند که:

ما خیلی هیجان داریم تا با سو و مگان در این پروژه همکاری کنیم. 

برادران کوئن اولین باری نیست که اقدام به ساخت فیلم های وسترن می کنند، آنها قبلا نیز فیلم های موفقی همچون فیلم Blood Simple 1984 و Raising Arizona 1987 و Miller’s Crossing 1990 را کارگردانی کرده اند. از دیگر فیلم های موفق و پر فروش آنها می توان به فیلم لباوسکی بزرگ The Big Lebowski) 1998) اشاره کرد که با بودجه ی ۱۵ میلیونی توانست در فروش خود از مرز ۴۵ میلیون دلاری عبور کند.

از پروژه ی اخیر برادران کوئن نیز می توان به فیلم درود بر سزار (Hail, Caesar) در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد که فیلمی درام و رازآلود می باشد که توانست با بودجه ی ۲۲ میلیونی و البته با جمعی از بازیگران مطرح دنیای سینما به فروش ۶۳ میلیونی دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *