بیاتومگ – در ماه می HBO قرار است فیلم جدیدی پخش کند که در مورد برنی مَدوف دلال سهام و اختلاص گر آمریکایی، زندگی او و خانواده اش می باشد.

رابرت دنیرو (برنده ی جایزه ی اسکار بخاطر فیلم های Raging Bull و The Godfather II) در فیلم The Wizard of Lies نقش برنی مدوف را بازی خواهد کرد. در این فیلم میشل فایفِر (برنده ی جایزه ی گلدن گلوب برای فیلم The Fabulous Baker Boys) نقش روث مدوف، همسر برنی را برعهده خواهد داشت. همسری که سالهای طولانی در کنار برنی زندگی کرد بدون اینکه از فعالیت های او اطلاعی داشته باشد.

کارگردان این فیلم بری لِوینسون، فیلم نامه نویس های آن سَم لوینسون، جان بِرنهام شوارنز و ساموئل باوم می باشند. فیلم نامه ی The Wizard of Lies از روی کتابی به نام The Wizard of Lies: Bernie Madoff and the Death of Trust اثر دیانا بی. هنریکِس اقتباس شده است که شامل صد مصاحبه مدوف از جمله اولین مصاحبه ی او بعد از دستگیری اش می باشد.

در این فیلم بازیگران دیگری چون الساندرو نیوولا در نقش مارک مدوف، ناتان دارو در نقش اندرو مدوف، کریستن کانِلی در نقش استفانی مدوف و لیلی رِیب در نقش کاترین هاپر حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *