بیاتومگ – جیمز منگولد کارگردان فیلم لوگان (Logan) تصاویری تازه ای از این فیلم منتشر کرده است. از این فیلم به عنوان آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولورین یاد می شود.

در آینده ای نزدیک، فیلم یک لوگان خسته را دنبال می کند که به مراقبت از پروفسور ایکس در مخفیگاهی در مرز مکزیک اهمیت می دهد. اما زمانی که یک جهش یافته ی جوان که توسط نیروهای تاریک دنبال می شود، می رسد، تلاش لوگان برای پنهان شدن از جهان و میراثش به پایان می رسد.

اتفاقات فیلم Logan در سال ۲۰۲۴ رخ می دهد، جایی که تولد جهش یافته ها یه شدت کاهش پیدا می کند و مردم علت این اتفاق را نمی دانند. دولت قصد دارد تا با استفاده از این جهش یافته ها یک ماشین مرگبار بوجود بیاورد، در همین حال Logan به عنوان مربی یک دختر جهش یافته که به جای سه پنجه، دو پنجه دارد، ظاهر می شود.

علاوه بر بازی سر پاتریک استوارت (Sir Patrick Stewart)، اریک لا ساله (Eriq La Salle)، استیون مرچنت (Stephen Merchant)، السی نیل (Elise Neal) و الیزابت رودریگز (Elizabeth Rodriguez) نیز در این فیلم حضور دارند.

فیلم لوگان (Logan) در تاریخ ۱۳ اسفند (۳ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. این فیلم به کارگردانی جیمز منگولد و به نویسندگی دیوید جیمز کلی می باشد.

تصاویر فیلم لوگان (Logan)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *