بیاتومگ – تیزر جدیدی برای فصل ۳ سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) منتشر شده است که خبر از حضور یکی از کاراکترهای سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) می دهد.

هیچی مخفی کاری در این نبود که گیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) که در سریال Breaking Bad کشته شد، در فصل ۳ سریال Better Call Saul حضور خواهد داشت، اما چیزی که خیلی عالی است تاریخ پخش در فروردین (آوریل) می باشد، در زیر می توانید اطلاعاتی در مورد بازگشت گاس به همراه رستوران لوس پولوس هرمانس بخوانید.

شبکه ی AMC تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ (۱۰ آوریل ۲۰۱۷) را به عنوان تاریخ شروع پخش فصل ۳ سریال Better Call Saul اعلام کرده است که کمی دیرتر از پخش قبلی در فوریه می باشد. با این حال طرفداران این سریال می توانند در زیر خلاصه ی داستان و حضور گاس و ارتباط به سریال بی نظیر Breaking Bad را متوجه شوند.

سریال Better Call Saul
سریال Better Call Saul

فصل دوم سریال با داستان جالبی تمام شد، چاک (مایکل مک کین) که مصمم است برادر خود را از وکالت کردن منصرف کند، به طرز استادانه ای، اعتراف کردن جیمی (باب ادنکرک) به بعضی از کارهایش را ضبط کرد. وقتی که مایک (جاناتان بنکس) چشمان خود را بر روی رییس کارتل هکتور سالامانکا (مارک ماگولیس) قرار داده بود، یک مداخله ی شوم او را از کشیدن ماشه باز می دارد، و این سوال را مطرح می کند که ممکن است یک بازیگر دیگری نیز در بازی وجود داشته باشد.

همانطور که فصل جدید شروع می شود، پیامدهای آزمون چاک از روش های حقوقی کیمی (ریا سیهورن) و جیمی و همچنین داستان عاشقانه شان هرگز همانند قبل نیست. این تهدید حتمی قریب الوقوع باعث می شود که اخلاق جیمی تا حد تزلزل پیش برود. در همین حین، مایک به دنبال دشمن مرموزی که به نظر می رسد همه چی را در مورد کارش می داند، جستجو می کند. با جلو رفتن فصل، کاراکترهای جدیدی اضافه می شوند و داستان های پشت کاراکترها و ارتباط آنها با سریال بریکینگ بد نمایان خواهد شد.

تیزر فصل ۳ Better Call Saul

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

تیزر فصل ۳ Better Call Saul

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *