بیاتومگ – سریال Snatch (ربودن) از تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ (۱۶ مارس ۲۰۱۷) پخش خواهد شد. این سریال بر اساس فیلم معروفی به همین نام در سال ۲۰۰۰ ساخته ی گای ریچی و با بازی برد پیت و جیسون استاتهام می باشد. همچنین پوستر تازه ی این سریال را در زیر می توانید مشاهده کنید.

سریال اسنچ (Snatch) با بازی روپرت گرین (Rupert Grint) که بیشتر برای نقشش به عنوان ران ویزلی در سری فیلم های هری پاتر شناخته می شود، در نقش چارلی کاوندیش و دواگری اسکات (سریال Fear the Walking Dead و Doctor Who) در نقش ویک هیل و اد ویستویک (Wicked City, Gossip Girl) در نقش سانی کاستیلو خواهد بود. نیک رنتون نیز به عنوان کارگردان سریال که در منچستر انگلیس فیلمبرداری می شود، خواهد بود.

با الهام از یک سرقت واقعی در لندن، سریال Snatch به داستان گروهی از جوانان ۲۰ ساله ای می پردازد که به طور ناگهانی به کامیونی پر از شمش طلای دزدیده شده بر می خورند و اتفاقی وارد دنیای پر مخاطره ی جرایم سازمان یافته می شوند. پسران باید سریع یاد بگیرند تا در آب های پر خطر لندن که پر از پلیس های سرکش، کولی های مبارز، تبهکاران محلی و همچنین گانگسترهای بین المللی است، کشتی رانی کنند.

این سریال در ۱۰ قسمت یک ساعته عرضه خواهد شد.

تریلر سریال Snatch

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر سریال سریال Snatch

سریال Snatch
سریال Snatch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *