بیاتومگ – شبکه ی Showtime تیزری منتشر کرده است که نگاهی اجمالی به بازگشت مامور مخصوص اف بی آی، دیل کوپر (که با بازی کایل مک لاکلن، برنده ی جایزه ی گلدن گلوب و نامزد جایزه ی امی می باشد) در سریال جدید Twin Peaks (قله های دوقلو) می باشد. این سریال در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۱ می ۲۰۱۷) منتشر خواهد شد.

ناگفته نماند که این سریال برگرفته از سریالی به همین نام می باشد که در سال های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۱ در دو فصل با بازی کایل مک لالکن (Kyle MacLachlan) پخش می شده است.

در نسخه ی جدید، کارگردانی کاملا بر عهده ی دیوید لینچ (David Lynch) خواهد بود. این سریال ۱۸ قسمتی داستان را از جایی پی می گیرد که ۲۵ سال از زمانی که ساکنان یک شهر عجیب با قتل ملکه ی خود لورا پالمر که در راه بازگشت به خانه بود، شوکه شدند، گذشته است.

سریال Twin Peaks توسط دیوید لینچ (David Lynch) و مارک فراست (Mark Frost) نوشته و تهیه کنندگی می شود و سابرینا اس ساترلند (Sabrina S. Sutherland) در جایگاه تهیه کننده ی اجرایی خواهد بود.

در زیر می توانید تریلر و پوستر منتشر شده توسط شبکه ی Showtime را برای سریال قله های دوقلو ( Twin Peaks) مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر سریال Twin Peaks

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر سریال Twin Peaks

سریال Twin Peaks
سریال Twin Peaks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *