بیاتومگ تام هاردی تاکنون حرفه ی بازیگری شلوغ و پرباری داشته است. شاید بعضی ها او را از مینی سریال Band of Brothers شبکه HBO به یاد داشته باشند یکی از نقش های خوب تام در فیلم The Dark Knight Rises بود که او نقش بیِن را بازی می کرد. هاردی در فیلم های مهم دیگری چون Mad Max: Fury Road و The Revenant نیز حضور داشته است. از فیلم های که تام در آینده در آنها حضور خواهد داشت می توان به فیلم Star Wars: Episode VIII و Dunkirk و Fonzo و Mad Max: The Wasteland و Triple Frontier اشاره کرد.

علاوه بر فیلم هایی که گفته شده تام هاردی در خال حاضر مشغول سریال جدید FX یعنی Taboo می باشد. با تمام این اتفاقات تام تمایل دارد تا در فیلم احتمالی جیمز باند که قرار است به کارگردانی کریستوفر نولان ساخته شود، حضور داشته باشد. او در این باره می گوید:

کریس فرد فوق العاده ای است و همکاری با او برای من شگفت انگیز است. او در تمام کارهایی که حضور داشته مدیریت فوق العاده ی از خود نشان داده است، نمونه ی آن سه نسخه فیلم بتمن، اگر این اتفاق بیفتد عالی می شود. کریس می تواند یک کارگردان عالی برای فیلم بعدی جیمز باند باشد. چون دنیل کریگ در ای سری فیلم عالی ظاهر شد، انتخاب جایگزین برای او بسیار سخت می باشد. ادامه دادن این سری فیلم ساده نخواهد بود، اما من باور دارم کریس می تواند از پس این کار برآید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *