بیاتومگ – کمپانی The Weinstein اعلام کرده است که نامزد جایزه ی اسکار ادوارد نورتون (بازیگر فیلم های Birdman و  The Grand Budepest Hotel)، کمدین جیم گَفِگان، بِلا ثُرن (بازیگر سریال Scream)، مایک بیربیگلیا (بازیگر سریال Orange is the New Black) و رَندِل پارک (بازیگر فیلم The Interview) به صداپیشگان انیمیشن The Guardian Brothers پیوسته اند.

رئیس کمپانی وینستین، هاروی وینستین می گوید:

این انیمیشن منحصر به فرد است، درس ها و داستان هایی که در آن وجود دارد برای تمام زبان ها و فرهنگ ها می باشد. ما از اینکه چنین بازیگرانی را برای این انیمیش در اختیار داریم، هیجان زده هستیم و آماده ایم تا این داستان را مورد اقبال برای تمام کودکان و خانواده ها ی سراسر جهان قرار دهیم.

نویسنده و کارگردان انیمیشن برادران نگهبان، گری وانگ نیز اشاره می کند:

هاروی و کمپانی وینستن و تیم بازیگران بسیار فوق العاده هستند. این مسئله بسیار خوشحال کننده است که ما در کنار هم کار می کنم و من امیدوارم تمام مردم دنیا از دیدن این انیمیشن لذت ببرند.

برادران نگهبان ابتدا در چین و با نام The Little Door Gods ساخته شد، اما کمپانی وینستین می خواهد نسخه انگلیسی آن را بسازد. در این انیمیشن بازیگران دیگری چون مریل استریپ، مِل بوکس و نیکول کیدمن نیز حضور دارند.

انیمیشن The Guardian Brothers در مورد یک خانواده ی چینی است که در خطر از داست دادن شغل خود، رستوران سوپ وونتون که قرن ها نسل به نسل متنقل شده است، می باشند. وقتی که مادر بزرگ خانواده فوت می کند، اداره رستوران به دوش یک دختر کوچک به نام رِین دروپ (بلا ثرن) و مادرش (نیکول کیدمن) می افتد. میلیون ها کیلومتر آن طرف تر و در یک دنیای دیگر ما سربازانی را می بینیم که برای قرن ها از انسان ها محافظت می کنند. زمانی فرا می رسد که برادران نگهبان باید از شغل مورد علاقه ی خود بازنشسته شوند. در بازگشت به زمین رین دروپ و مادرش شاهد یک رستوان جدید می شوند که سعی دارد با خرابکاری رقیب آنها باشد. وقتی که برادران نگهبان بازنشسته وارد موضوع می شوند، از آنجا ماجراجویی های جالب انیمیشن شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *