بیاتومگ – در سال ۲۰۱۵ فیلم Straight Outta Compton بسیار موفق ظاهر شد. این فیلم بیوگرافی/درام توانست به کارگردانی یک سیاهپوست (اف گری گری) مبلغ تقریبی ۲۰۲ میلیون دلار فروش داشته باشد. در این فیلم به موضوعاتی چون مسائل فرهنگی دهه ی ۸۰ میلادی و بویژه ی خشونت های پلیس اشاره شد. در حال حاضر نیز خبرهایی از اکران یک فیلم دیگر به کارگردانی یک سیاهپوست به نام بنی بوم به گوش می رسد.

فیلم All Eyez on Me یک فیلک بیوگرافی درام در مورد رپر افسانه ای توپک شکور می باشد که تولید آن از سال ۲۰۱۱ شروع شده است. تصویر برداری این فیلم در سال ۲۰۱۶ شروع شد و حتی در همین بین دو تریلر نیز از آن منتشر شد، اما تا به امروز کمپانی برای پخش آن پیدا نشده بود.

بلاخره کمپانی Lionsgate حق پخش فیلم All Eyez on Me را خریده و اعلام کرده است که این فیلم در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷ (۲۶ خرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. این فیلم دقیقا یک سال بعد از انتشار اولین تریلر آن اکران خواهد شد و آن روز سالگرد ۴۶ مین تولد توپک شکور نیز می باشد.

در این فیلم بازیگرانی چون دیمیتریوس شیپ جونیور در نقش توپ شکور، دِنای گورِرا در نقش آفِنی شکور، کات گراهام در نقش جادا پینکِت و اَنی ایلونزه در نقش کیدادا جونز حضور دارند. ناگفته نماند که All Eyez on Me نام یکی از آلبوم های استودیویی این خواننده ی معروف و مشهور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *